Health Care i American Recovery and Reinvestment Act cd

Od 2015 r. Lekarze i szpitale, którzy nie używają certyfikowanych produktów w znaczący sposób, zostaną ukarani. Kongresowe Biuro Budżetowe przewiduje, że zachęty zwiększą proporcje lekarzy i szpitali, przyjmując kompleksowe elektroniczne karty zdrowia do 2019 r., Odpowiednio do 90% i 70% z 65% i 45%, które i tak by się spodziewały. Lepsze zabezpieczenia prywatności i bezpieczeństwa informacji umożliwiających identyfikację, które można zidentyfikować indywidualnie, oraz zapobieganie komercyjnej eksploatacji mają kluczowe znaczenie dla powodzenia ogólnokrajowej sieci. Ustawa o przenośności ubezpieczenia zdrowotnego i odpowiedzialności z 1996 r. (HIPAA) została uchwalona przed wieloma internetowymi podmiotami, a komunikacja, która stała się rutynową częścią opieki zdrowotnej, była nawet rozważana. Zgodnie z HIPAA, każda osoba miała prawo dostępu do inspekcji i uzyskania kopii chronionych informacji zdrowotnych , z pewnymi wyjątkami, takimi jak notatki z psychoterapii. Jednak elektroniczna dokumentacja medyczna była zazwyczaj drukowana i podawana pacjentom w formie papierowej. Teraz pacjenci będą mieli prawo do otrzymania elektronicznej kopii elektronicznej dokumentacji medycznej i przekazania jej bezpośrednio lekarzowi, szpitalowi lub innemu podmiotowi, który wyznaczyli.
Ustawa o bodźcach obejmuje również inne zmiany zasad, które promuje prywatność, a niektórzy prawodawcy poszukiwali od lat. Na przykład umożliwia pacjentom zażądanie śladu rewizyjnego ukazującego wszystkie elektroniczne ujawnienia informacji dotyczących ich zdrowia i upoważniające ich do powiadomienia o nieuprawnionym ujawnieniu lub użyciu. Rozszerza zabezpieczenia na osobiście kontrolowane elektroniczne dane medyczne (takie jak te przechowywane przez Google Health, Microsoft HealthVault i inne internetowe repozytorium danych), a także na firmy, które pracują w imieniu dostawców usług zdrowotnych, planów zdrowotnych i zakładów opieki zdrowotnej. (podmioty objęte HIPAA). Gdy informacje umożliwiające identyfikację pojedynczej osoby są przesyłane lub fizycznie transportowane, na przykład na komputerze przenośnym, poza jednostką opieki zdrowotnej, muszą być szyfrowane lub w inny sposób nieczytelne dla osób nieuprawnionych. Ustawa obejmuje również limity dotyczące sprzedaży informacji o zdrowiu pacjenta lub jego nieuprawnionego użycia w marketingu lub zbieraniu funduszy, zwiększa kary za naruszenia oraz wzmacnia egzekwowanie i nadzór.
Po tym, jak w listopadzie został mianowany szefem sztabu Białego Domu, Rahm Emanuel zauważył: Nigdy nie chcesz, aby poważny kryzys zmarnował się . Oczywiście, kryzys gospodarczy pozwolił administracji Obamy podjąć szeroko zakrojone inicjatywy w zakresie opieki w przeciwnym razie nie można by szybko uruchomić, jeśli w ogóle. Rząd będzie teraz musiał ustalić, jak szybko wydać pieniądze – i mądrze.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0900665) został opublikowany 17 lutego 2009 r.
Author Affiliations
Dr Steinbrook () jest krajowym korespondentem czasopisma.

[patrz też: papugi allegro, najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej, dermatolog gniezno cymsa ]

Powiązane tematy z artykułem: dermatolog gniezno cymsa najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej papugi allegro